Неочікувані ситуації можуть застати автомобіліста зненацька будь-де. Потрапили в яму, спустило колесо чи пошкодили диск – найпоширеніші ситуації на дорозі, які ставлять рух на паузу і потребують негайного вирішення тут і зараз. Щоб завжди бути у всеозброєнні і мати змогу самостійно усунути несправності, потрібно бути заздалегідь підготовленим і купити домкрат автомобільний. Він не менш важливий для автомобіліста, ніж аптечка та вогнегасник, і має завжди бути в багажнику вашого авто. У цій статті мова піде про те, як підняти машину за допомогою пневматичного домкрата самостійно і не витрачати час та гроші на послуги евакуатора.

купити пневматичний домкрат

 

заголовок ліворуч

Щоб не гадати, як підняти машину та змінити запаску, слід купити пневматичний домкрат

заголовок праворуч

 

Пневматичний домкрат для підняття машини– незамінне обладнання для шиномонтажу, яке дозволяє за лічені хвилини підняти авто на необхідну висоту та отримати доступ для ремонтно-технічних робіт у важкодоступних місцях. Якщо ви плануєте купити пневматичний домкрат, варто дотримуватись основних правил безпеки та ознайомитись з інструкцією, яка детально описує, як підняти машину самостійно.

Для попередження травм та нещасних випадків, варто запам’ятати кілька простих вимог використання обладнання:

галочкаДуже важливим критерієм у виборі домкрата є його вантажопідйомність. Обираючи інструмент, зверніть увагу на вагу, яку він здатен витримати під час роботи. Перевищувати показник, вказаний у технічному паспорті, не тільки не рекомендовано, а суворо заборонено.
галочкаНе можна використовувати додаткові подовжувальні труби, що одягаються на рукоятку підіймача.
галочкаНе слід знімати руку з рукоятки підйомника до тих пір, поки він повністю не опустить автомобіль на підкладки.
галочкаНе залишайте підняту конструкцію без нагляду під час перерви або після закінчення ремонтних робіт, не переконавшись, що авто зафіксовано опорами.
галочкаКористуватись домкратом дозволено тільки у вертикальному положенні, в жодному разі не змінюючи його.

 

Можливо, вас зацікавитьПлануєте відкрити автомайстерню? ТОП 5 товарів спецобладнання для ефективної роботи вашого автосервісу

 

купити домкрат автомобільний

Домкрати автомобільні дуже компактні та прості у використанні. Принцип їх роботи можна поєднати у кілька простих кроків:

ключПерше, що потрібно зробити, - переконатись, що машина знаходиться на рівній ділянці дороги або узбіччя. Порушуючи це правило, можна втратити контроль над авто. І воно може почати інерційно рухатись по похилому списку або скотитись в кювет.
ключСлід впевнитись, що домкрат надійно прив’язаний до машини.
ключПеревірте, чи стоїть автомобіль на ручному гальмі. Підкладіть під колеса упори для фіксації. Це дуже важливо і може врятувати не тільки кузов від пошкоджень, а й водія від травм.
ключТепер можна підключати обладнання до джерела стиснутого повітря.
ключДотримуючись інструкцій, підніміть домкрат на необхідну висоту.

Пневматичний домкрат – універсальне обладнання для автомайстерні, яке буде корисним те тільки автослюсарям та механікам, а може стати надійним помічником кожного власника транспортного засобу. Щоб почувати себе впевнено на дорозі і бути готовим до будь-яких непередбачених ситуацій, варто обов’язково купити обладнання для шиномонтажу у вигляді домкрата.

 

 

заголовок ліворуч

Купити домкрат автомобільний та інше корисне обладнання для ремонту авто ви можете на найвигідніших умовах в інтернет-магазині Дівертіто

заголовок праворуч

 

Інтернет-магазин спецтоварів для авто Divertito– це широкий вибір, відмінна якість, помірна ціна та гарантія від виробника на кожен інструмент. В онлайн-каталозі Дівертіто ви можете обрати все необхідне обладнання для ремонту авто, купити домкрат автомобільний, систему блокування колеса та підставки для авто, щоб бути незалежним від обставин та з усіх сторін підготовленим власником транспортного засобу. Ви можете замовити онлайн пневматичний домкрат для машини в спецмагазині Дівертіто з доставкою по всій Україні або скористатись послугою самовивозу з точки видачі в Києві та Нововолинську. Обираючи Divertito, ви обираєте комфорт та впевненість у завтрашньому дні.