Сучасна реальність кидає виклик традиційному сприйняттю комфорту, змушує переоцінювати цінність таких буденних і звичних, здавалося, благ цивілізації. В умовах сьогодення зовсім необов’язково заганяти себе в рамки і підлаштовуватись під графіки постачання світла, щоб зігрітись. Кліматична техніка для дому постійно оновлює свій асортимент, адаптуючись під потреби клієнтів. Огляд обігрівачів для будинку в спецмагазині товарів для дому – Divertito – яскраве тому підтвердження. Побутовий газовий обігрівач– абсолютно незалежний варіант опалення, з яким у вашій оселі завжди буде тепло.

газові обігрівачі для дому

заголовок ліворуч

Кімнатні обігрівачі– надійна та безпечна кліматична техніка для дому

заголовок праворуч

Багато хто сумнівається, чи підходить газовий обігрівач для квартири. Сучасна кліматична техніка для дому працює за інноваційною технологією, яка дозволяє безпечно використовувати кімнатні обігрівачі для опалення житлових приміщень. Головне в цьому питанні – чітке дотримання інструкцій та рекомендації від виробника під час експлуатації. DIVERTITO - спецмагазин товарів для дому високої якості, що відповідає європейським стандартам, тому пропонує газові обігрівачі для дому з гарантією від виробника, що підтверджує надійність, ефективність та безпечність їх використання. 

 

Вас може зацікавитиЧи безпечний у використанні газовий обігрівач?

 

газовий обігрівач для квартири

На сайті Дівертіто обігрівач на газу представлений двома найбільш популярними моделями, які вже пройшли випробування часом і мають попит серед споживачів:

галочкаГазовий обігрівач VOLTENO. Простий, зручний та ефективний варіант за дуже привабливою ціною. Попри свої компактні габарити, 70х42х25, цей пристрій має високу потужність - до 4,2кВт, яку можна регулювати в залежності від бажаної температури. Максимальна площа опалення складає 60 м2, тому ви за лічені хвилини можете обігріти офісне або складське приміщення, однокімнатну квартиру чи велику вітальню в домі. Вмикається досить просто, за допомогою п’єзового запалу. Корпус виготовлений із листкового металу, захищеного від корозії, а в якості захисту від опіків на пластинах встановлена сітка, що попереджає прямий контакт з розпеченою поверхнею. Якщо ви плануєте купити обігрівач для дому, як додаткове джерело опалення або для підтримання комфортних умов праці на робочому місці, VOLTENO – те, що ви шукали.
галочкаГазовий обігрівач FIXO. Новинка на ринку кліматичної техніки від відомого бренду. Надзвичайно легкий, мобільний та ефективний прилад. Він дуже легкий і має міцні двосторонні колеса, що легко обертаються по своїй осі. Це дозволяє без зусиль його транспортувати в необхідне приміщення. Максимальна потужність – 4,2 кВт, що сприяє швидкому обігріву будь-якого приміщення середнього розміру. Має в комплекті все необхідне обладнання для підключення газового балона, який надійно і непомітно фіксується в задній частині обігрівача. В залежності від обраної потужності, витрати газу складають від 100 до 300 г на годину, що набагато економніше за електроопалення. Захисна решітка, датчик контролю концентрації чадного газу, сертифіковані кабель та газовий генератор – найкраще поєднання для тих, хто хоче купити газовий обігрівач з високими стандартами безпеки.

Купити обігрівач недорого в спецмагазині Дівертіто ви можете просто зараз. Всі позиції в наявності та чекають на свого власника.

 

 

заголовок ліворуч

В Divertito ви можете купити обігрівач для дому, що відповідає європейським стандартам якості та безпеки

заголовок праворуч

Якщо ви вирішили купити обігрівач для дому, але у вас виникли додаткові питання стосовно комплектації, консультанти Divertito завжди радо допоможуть підібрати оптимальний варіант саме під ваші потреби. Окрім інтернет-магазину з доставленням по всій Україні, ми пропонуємо послугу самовивозу, щоб ви могли одразу переконатись в якості та цілісності товару. Тому виможете купити обігрівач Київ або Нововолинськ на сайті і одразу отримати його в нашому пункті видачі.