Коли період зимових холодів поступово наближається до свого завершення, саме час піклуватися про свій сад і встигнути виконати підготовчі роботи ще до приходу весни. Процес роботи в саду перед весняним сезоном не дуже трудомісткий, але досить відповідальний. Маючи під рукою всі необхідні товари для саду, підготовчі клопоти в саду будуть легкими. 

заголовок ліворуч

Як підготувати сад до весни? Практичні поради та все для саду, що стане в пригоді під час виконання робіт

заголовок праворуч

Наприкінці зими варто провести цілу низку комплексних заходів. Щоб визначитись з послідовністю проведення робіт, купити товари для саду, яких вам не вистачає, і раціонально розпланувати свій час, пропонуємо вашій увазі кілька дієвих лайфхаків від DIVERTITO, що допоможуть зробити процес весняної підготовки максимально ефективним:

товари для саду інтернет-магазин

ключПопередній огляд території. Після проведення ревізії дерев та кущів вам буде зрозуміло, чи потрібна їм допомога. Можливо, обране місце було не дуже вдалим і рослину слід пересадити. Але не поспішайте одразу виправляти ситуацію, зробити це можна тільки після того, як припиняться денні морози. Придбайте все для саду, щоб бути готовим до приходу тепла. Для таких робіт вам обов’язково знадобиться пряма лопата. Її міцна універсальна конструкція довзоляє працювати у твердому ґрунті після морозної зими. 
ключПрибирання саду. Очистіть ділянку від залишків торішнього листя, гілок та сміття. Перевірте стан дерев та ягідних кущів на наявність можливих шкідників. Позбудьтеся старих пнів. Міцна гостра сокира колун дозволить вам зробити це легко та швидко.
ключПерекопування та підживлення. Усім багаторічним рослинам для повноцінного росту та активного плодоношення потрібні поживні речовини. Ранньою весною азот – саме те, чого вони вимагають найбільше. Перед підживленням варто розрихлити ґрунт. На нашому сайті представлена лопата, що відрізняється підвищеною міцністю і допоможе вам провести ефективне глибоке розпушування без надмірних зусиль. Придбайте її заздалегідь і підготуйте свій сад до весни з товарами для саду на Divertito.
ключОбрізка. Для цих робіт вам знадобиться секатор, а для великих гілок – сокира колун купити яку краще в спеціалізованому му магазині. Навесні варто обрізати нові пагони багаторічних дерев та кущів, сформувати крону рослин, що почнуть квітнути незабаром, і вкоротити кущі, цвітіння яких почнеться влітку або восени.
ключІнвентаризація. Перед тим, як підготувати сад до весни, перевірте свій інструмент. Лопата, сокира, секатор, граблі та інше приладдя має бути чистим, загостреним і готовим до роботи. Якщо ваш чогось не вистачає, ви ще встигнете купити все для саду, що може знадобитись для роботи на ділянці.
ключПридбавши заздалегідь все для вашого саду, ви зможете чергувати культури, постійно отримуючи щедрий врожай.

Якщо ви прибічник онлайн-шопінгу і шукаєте необхідні товари для саду, інтернет-магазин обирайте надійний і з продукцією гідної якості.

 

 

заголовок ліворуч

Спецмагазин Divertito пропонує купити все для вашого саду за найкращою ціною

заголовок праворуч

Виконавши вчасно всі заплановані весняні роботи, можна бути впевненим, що ваш садок буде готовий до приходу весни. Дівертіто - спецмагазин товарів для саду та городу, в якому ви знайдете все необхідне приладдя для садових робіт. Універсальні міцні лопати та надійні сокири фінського виробництва, представлені на нашому сайті, відрізняються преміум якістю, що відповідає європейським стандартам. Спецмагазин Divertito пропонує унікальну послугу індивідуального замовлення, щоб ви могли купити все для вашого саду, не витрачаючи час на пошуки інструмента в іншому магазині. Дівертіто - магазин якісного приладдя, з якими будь-які садові роботи легкими та ефективними.