Кожна хвилина роботи автомайстра на вагу золота, адже від його вправності та ефективності виконання завдань залежить швидкість обслуговування клієнтів та безпосередньо дохід автомайстерні. Тому власнику станції техобслуговування варто в першу чергу подбати про максимально комфортні умови праці своїх працівників та раціональне облаштування їх робочого простору. Кейси для зберігання інструментів– це обладнання для сто, яке значно економить час механіка та автослюсаря, витрачений на пошук необхідного приладдя. В цій статті мова піде саме про ці девайси та їх роль під час обслуговування автівок.

заголовок ліворуч

Візок для інструментів та магнітна чаша – обладнання для шиномонтажу, яке допоможе упорядкувати потрібні інструменти та деталі 

заголовок праворуч

 

Не існує чітких інструкцій щодо організації робочого простору в автомайстерні. Цей процес досить індивідуальний та залежить від послуг, які є в переліку автосервісу. Але одне можна сказати точно: продуктивність та ефективність виконання робіт працівником тісно пов’язана з обстановкою, в якій він працює. Візок для інструментів та магнітна чаша – це те обладнання для шиномонтажу, яке дозволяє тримати все необхідне приладдя завжди під рукою.

 

Цікаво такожЧому вашій автомайстерні може знадобитися знімачі підшипників?

 

Візок для автомайстерні призначений для зручного транспортування та зберігання різних видів інструментів. Більшість моделей представлена міцним сталевим каркасом, до якого прикріплені компактні ящики або полиці. Щоб купити візок для інструменту, існує декілька вагомих причин:

ключРаціональна організація простору. Компактний та малогабаритний, але водночас місткий та функціональний, візок дозволяє максимально корисно облаштувати робоче місце автомайстрів.
ключБезпечність. Коли всі інструменти в порядку і на видному місці, ви можете бути впевнені, що жодна деталь не буде втрачена або пошкоджена. Заглиблення у кожному з відділень полиць дозволяють зручно розташувати приладдя без ризику його падіння. 
ключМаневреність та мобільність. Візки оснащені зручними та міцними повороткими колесами, які дозволяють вільно переміщувати їх в межах робочого простору. А гальмівна система гарантує надійну фіксацію положення у потрібному місці.

візок для інструментів

Магнітна чаша– ще один, не менш дієвий девайс для ефективної організації робочого простору автомайстра. Більше не потрібно переривати полиці та ящики з інструментами в пошуках певної деталі. Це обладнання для автосервісу – ідеальне рішення для зберігання гайкових ключів та дрібних запчастин. Її міцний пластиковий каркас оснащений сильним магнітом. Це надзвичайно корисно для зберігання дрібних металевих гайок, гвинтів та шайб. Її конструкція дозволяє кріпити чашу до стіни або зафіксувати на робочому столі, щоб всі необхідні деталі завжди були під рукою і в доступному оку місці.

Щоб купити обладнання для СТО, яке полегшить виконання завдань будь-якого майстра автосервісу, починати варто з візка та магнітної чаші для раціональної організації робочого простору.

 

 

заголовок ліворуч

Магнітна чаша Kraft&Dele, візок для інструментів та інші товари для автомайстерні пропонує купити магазин спецобладнання Divertito за найкращою ціною

заголовок праворуч

 

обладнання для сто Київ

В інтернет-магазині Дівертіто - все для шиномонтажу та автомайстерні ви знайдете європейської якості та за прийнятною ціною. Обладнання для СТО Київ та інші міста нашої країни мають можливість купити на привабливих умовах. Замовити магнітну чашу для інструментів в онлайн-магазині DIVERTITO можна зі швидкою та безпечною доставкою по всій території України, а для мешканців Києва та Нововолинська доступна послуга самовивозу. Інтернет-магазин спецобладнання – Divertito пропонує простий, зручний, ергономічний та мобільний візок для інструментів, який забезпечує доступ до необхідних деталей та приладдя, щоб ви не витрачали свій дорогоцінний час на їх пошук.

Магнітна чаша Kraft&Dele, стелаж, лежак або домкрат – все необхідне для вашого автосервісу ви можете купити в онлайн-каталозі, який пропонує магазин спецобладнання Divertito.