Запорукою ефективної роботи кожного автосервісу є злагоджена робота команди, раціональна організація робочого простору та багатофункціональність інструментів. Сучасне обладнання для сто автосервісів та шиномонтажу розроблено, орієнтуючись на специфіку роботи станцій техобслуговування. Воно значно підвищує продуктивність механіків та слюсарів. Асортимент великий, але варто визначитись, яке спецобладнання для шиномонтажу значно полегшить роботу автомайстра, і придбати тільки найнеобхідніше.

спецобладнання для автомайстерні

 

заголовок ліворуч

Яке обладнання для шиномонтажу є першочерговим?

заголовок праворуч

 

Можливо, вас зацікавитьЯк підняти машину за допомогою пневматичного домкрата?

 

Високим попитом серед власників автосервісів має інструмент і обладнання для сто, що займає мінімум місця та приносить максимум користі. Найпопулярнішими позиціями є:

підставки для авто

галочкаМеблі. Практичні, зручні та ергономічні. Інтернет-магазин спецобладнання для шиномонтажу DIVERTITO пропонує широкий асортимент компактних стелажів. Вони незамінні при облаштуванні робочого простору в приміщенні. Зручна система кріплення, яка дозволяє збирати, міняти місцями полиці, додавати або переміщувати яруси без використання шурупів. Також на сайті ви можете купити візок для інструменту, який є незамінним помічником в роботі автомайстра. З ним весь інвентар, необхідний для ремонтно-оглядових робіт завжди під рукою. Не потрібно витрачати час на пошуки того чи іншого інструмента. Візок для інструментів значно прискорює процес ремонтних робіт і зберігає трудовий потенціал майстра.
галочкаЛежак для авторемонту. Максимум зручності в роботі у важкодоступних місцях, які потребують витримки та часу. Він розроблений з урахуванням міркувань безпеки та комфорту майстра під час роботи у горизонтальному положенні, що покращує показники його ефективності та дозволяє виконувати завдання без зайвого перенавантаження на спину.
галочкаТабурет на поворотких колесах. Ергономічний, надійний та практичний. Посилена сталева конструкція з п’ятьма колесами, що обертаються на повні 3600, дозволяє вільно пересуватись по майстерні, не встаючи з місця.
галочкаДомкрати автомобільні. Компактні, надійні та довговічні. Проста конструкція забезпечує легке використання при мінімальних зусиллях. Це обладнання для шиномонтажу купити яке пропонує Divertito за вигідною ціною і з гарантією від виробника, оснащене сталевими колесами та підшипниками на задній осі, що сприяє плавному підйому важких транспортних засобів.
галочкаПідставки для авто. Міцні та стабільні, вони гарантують надійну фіксацію автомобіля. Чудовий вибір власника кожного автосервісу для безпеки його працівників під час проведення ремонтних робіт та технічного обслуговування автомобілів.
галочкаСистема блокування колеса. Якщо ви складаєте список, яке купити обладнання для СТО, цей інструмент має бути в першій трійці. Надійна фіксація, що запобігає самовільному руху транспортного засобу, - топ продаж обладнання для шиномонтажу. Це гарантія стабільності та безпеки кожного майстра.

 

 

Облаштовуючи робочий простір свого автосервісу максимально зручно та раціонально, ви значно полегшуєте працю майстрів під час роботи, тим самим підвищуючи показники їх ефективності. Радимо купити обладнання для шиномонтажу в онлайн-магазині Дівертіто, щоб завжди бути на крок попереду своїх конкурентів.

 

заголовок ліворуч

Divertito– найкраще місце, щоб купити обладнання для шиномонтажу за прийнятною ціною

заголовок праворуч

 

Дівертіто – ваш надійний партнер у будь-яких питаннях автосервісу та ремонту. Ми робимо акцент на якість, тож пропонуємо купити обладнання для шиномонтажу в Divertito, щоб рівень обслуговування на вашому СТО завжди був на висоті. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати все необхідне, щоб ви могли проводити ремонтні роботи по-справжньому професійно.