Під час керування транспортним засобом ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій. Найчастішою проблемою, з якою стикаються власники автомобілів, - проколене колесо. І зазвичай таке трапляється в невідповідний момент. Тут головне – не панікувати, а вправно і швидко провести його заміну і спокійно продовжити свій шлях за кермом авто. Щоб цей процес у вас не викликав відчуття тривожності та переживань, що щось може піти не так, варто заздалегідь знати, що має бути у багажнику вашої автівки для швидкої заміни колеса.

інструменти для авто

 

заголовок ліворуч

Як замінити колесо в машині та які інструменти для авто для цього знадобляться?

заголовок праворуч

 

Здавалося б, заміна колеса, – це настільки буденна і проста справа, що не може викликати жодних запитань. Але на практиці може трапитись всяке. Іноді водій в поспіху намагається робити все якомога швидше, і цей процес перетворюється на суцільний хаос. Тому для того, щоб вберегти себе від неприємностей, варто до цього питання підійти з розумом і купити інструмент для автосервісу, що може вам знадобитись, і дотримуватись кількох порад:

заміна колеса автомобіля

ключСтоп паніка. Різке зниження швидкості, машину веде в бік, а кермо важко втримати руками – точні ознаки того, що ваше колесо потребує термінової заміни. Потрібно негайно зупинитись, за можливістю, на узбіччі, щоб не перешкоджати руху інших автомобілів. Увімкнути аварійну світлову сигналізацію і встановити аварійний знак, який завжди має бути в багажнику.
ключГотуємо необхідний інструмент. Для роботи вам знадобиться пневматичний домкрат для підняття машини та набір ключів, якого вимагає заміна колеса автомобіля, та рукавиці.
ключФіксація. Поставивши транспортний засіб на ручне гальмо, слід використати підставки для авто, щоб закріпити його у нерухомому стані. Це і є гарантія вашої безпеки під час ремонтних робіт.
ключДодатковий захист. Необхідно сам домкрат підвести під днище автомобіля на спеціальні балки, зняти ковпак і за допомогою балонного ключа послабити всі болти.
ключПрацюємо домкратом. Підйом авто слід проводити до тих пір, поки колесо не буде почувати себе вільно в повітрі. Відкрутіть остаточно всі болти і зніміть спущене колесо.
ключПеревзуваємось. Запаска має бути завжди напоготові, інакше весь пройдений шлях не мав би ніякого сенсу. Встановлюємо нове колесо і прикручуємо болти по діагоналі через один, щоб зберегти рівномірність кріплення диска. 
ключФінішна пряма. Можна поступово опускати машину і остаточно переконатись, що всі болти гарно затягнуті.

 

Також цікавоЯке спецобладнання для шиномонтажу значно полегшить роботу автомайстра?

 

Маючи в своєму багажнику всі необхідні інструменти для авто та знаючи основні поради з приводу того, як замінити колесо в машині, ви зможете за декілька хвилин повернути автівку в стрій і продовжити свій рух на нових колесах.

 

 

заголовок ліворуч

Щоб заміна колеса не перетворилась на задачу з зірочкою, варто купити домкрат автомобільний в інтернет-магазині Divertito

заголовок праворуч

 

Divertito інтернет-магазин спецобладнання для авто, в якому ви можете придбати весь необхідний інвентар, який має постійно бути у багажнику вашого автомобіля. Домкрати автомобільні, представлені на сайті, дуже компактні та надійні. Вони не займають багато місця, проте допомагають гідно вийти переможцем з будь-якої непередбачуваної ситуації, яка може трапитись на дорозі. В Divertito ви можете купити домкрат автомобільний, підставки під авто та систему блокування колеса європейської якості за помірною ціною. Замовити пневматичний домкрат для заміни колеса в спецмагазині Дівертіто можна через онлайн-каталог з можливістю доставки в будь-який куточок України. Або купити пневматичний домкрат та інше допоміжне обладнання і самостійно забрати товари з точки видачі в Києві або Нововолинську, щоб одразу переконатись в надійності та ефективності обраних позицій.