Питання відмови від централізованого теплопостачання з переходом на альтернативні джерела тепла або пошуку додаткового обігріву зазвичай постають на початку опалювального сезону. Масові відключення світла ще більше загострили ситуацію і стали додатковим поштовхом до встановлення енергонезалежних пристроїв для підтримки тепла в оселі. Газові обігрівачі на природному газу стали найпопулярнішим способом впоратись з відключення електроенергії і створити свою власну, незалежну від електромережі фортецю, де завжди тепло й затишно. А чи безпечний у використанні газовий обігрівач?Давайте більш детально розберемось, які є основні вимоги, правила та поради, яких необхідно дотримуватись, щоб ваш дім був теплим, а обігрів безпечним.

кліматична техніка

Газовий обігрівач– простий та надійний спосіб створити тепло та затишок в своєму домі навіть у повний блекаут

Сучасна опалювальна техніка, адаптована до квартирних умов, досить проста у використанні та абсолютно безпечна в експлуатації. Газовий обігрівач– пристрій, який не потребує підключення до електромережі, але на постійній основі під час роботи під’єднаний до газопроводу або стаціонарного газового балона. Маючи відмінності в принципі роботи та способі обігріву, обігрівач на газу при недотриманні правил користування, може нести серйозну пожежну небезпеку. 

Існує декілька простих порад, прислухавшись до яких, ви зможете спокійно і безтурботно обігрівати офіс, квартиру чи окрему кімнату в будинку за допомогою газового обігрівача:

ключВентиляція. Дана кліматична техніка може мати примусовий вивід продуктів горіння на вулицю або працювати без нього. В будь-якому випадку приміщення, яке обігрівається, має бути добре вентильованим, а при відсутності автоматичної системи вентиляції, його необхідно регулярно провітрювати.
ключЛегкозаймисті матеріали. Місце, де буде встановлюватись газовий обігрівач, повинно бути ретельно обдуманим. Не можна розташовувати прилад впритул до шафи, ліжка, вікон з довгими шторами. Поруч не має бути нічого, що могло б загорітися. Не накривайте прилад та не вішайте на нього речі.
ключДіти та домашні улюбленці. Якщо ви вирішили купити газовий обігрівач, не нехтуйте вірогідністю випадково завдати шкоди вашій малечі, допитливому кошеняті чи собаці. Краще обирати прилади, які мають додаткову захисну решітку, що захистить від небажаного контакту з гарячими панелями та убереже від опіків.
ключЦілісність та герметичність. При заміні балонів обов’язково потрібно перевіряти їх на наявність пошкоджень. При виникненні будь-яких сумнівів, ні в якому разі не використовувати.
ключСухість, пил та гази в приміщенні. Не можна використовувати обігрівач в місцях, де є ймовірність потрапляння шкідливої пари, часточок лакофарбової продукції.
ключКонтроль допустимої норми чадного газу. Обігрівачі купити бажано з функцією автоматичного вимкнення при досягненні в повітрі максимально допустимої концентрації СО2. 

 

Вас може зацікавитиНа які характеристики варто звертати увагу при покупці газового обігрівача?

 

 

опалювальна техніка

Купити хороший обігрівач для дому, що має газовий вид живлення і не залежить від електропостачання, ви можете в Дівертіто за найкращою ціною

Інтернет-магазин кліматичної техніки Дівертіто пропонує надійний та безпечний якісний газовий обігрівач купити на максимально вигідних умовах. Простий, надійний, мобільний та компактний. Вся продукція, представлена на сайті, відповідає європейським стандартам якості та перевірена згідно дотримання норм пожежної безпеки. В Дівертіто ви можете купити обігрівач для дому, який має газовий спосіб живлення та стане надійним джерелом тепла, незалежно від наявності струму в мережі. Якщо раптом серед представленого асортименту ви не знайдете моделі, яку шукали, ми завжди готові піти назустріч і оформити індивідуальне замовлення. Все для того, щоб ви могли замовити якісний обігрівач в спецмагазині Divertito за помірною ціною і залишились задоволені покупкою.