Підшипники є вкрай важливою та функціональною деталлю, що забезпечує якісну роботу багатьох механізмів автомобіля. Підвісні відповідають за правильне положення карданного валу у просторі, сприяючи радіальному та осьовому навантаженню та лінійному переміщенню вузла вздовж осі. Задача опорних полягає у забезпеченні рухливого з’єднання амортизатора з кузовом автівки. При регулярному користуванні транспортним засобом рано чи пізно виникає необхідність заміни підшипників. Процес демонтажу вимагає розуміння особливостей конструкції цих деталей та певних фізичних зусиль. Щоб максимально полегшити цю процедуру і зберегти цілісність механізмів, застосовують спеціальне допоміжне обладнання для шиномонтажу. У цій статті ми розглянемо особливості знімачів, їх призначення та доцільність використання в автомайстернях.

заголовок ліворуч

Знімачі підшипників– гарантія якісного та ефективного демонтажу

заголовок праворуч

Підшипники, попри свою міцність та надійність під час роботи, мають дуже тендітну конструкцію. Використовуючи підручні засоби при їх заміні можна легко пошкодити деталі. Знімачі підшипників – це універсальне обладнання для шиномонтажу, яке гарантує ефективний демонтаж та збереження елементів, які від’єднуються. 

допоміжне обладнання для шиномонтажу

Знімачі підшипників мають певні особливості, а саме:

галочкаКонструкція. Ці інструменти складаються з лапок зі спеціальними захватами, які кріпляться на механізмі фіксації, а також мають додаткову систему кріплення для підйому деталей. Така будова дозволяє надійно захопити край, обережно зафіксувати гайку і провести її заміну. 
галочкаРізноманітність. Знімач підшипників купити можна різних типів: з поворотними або рухомими захватами, з сепаратором або фіксатором у формі конуса, що значно розширює сферу їх використання та дає можливість виконувати завдання різної складності.
галочкаБагатозадачність. В залежності від типу захоплення, яке може бути спрямоване як назовні, так і всередину, знімачі допомагають виконувати демонтаж вузла з корпусу або деталі з валу відповідно. 
галочкаСпецифіка роботи. Кліщі, які відповідають за захоплення деталей, вимагають постійного контролю положення, що має збігатися з нахилом осі захвату. Зараз на ринку приладдя для шиномонтажу можна купити обладнання для автосервісу, виробникам якого вдалося компенсувати цей недолік, щоб ви могли впевнено проводити демонтаж.

 Сфера призначення знімачів підшипників досить широка. Залежно від особливостей конструкції, їх активно використовують як при обслуговуванні трансмісії автомобілів, так і для ремонту потужного промислового обладнання, що має ускладнену будову. Їх захвати призначені знімати підшипники з обертових валів, впливаючи на деталь за допомогою зусилля, що створює центральний болт. 

В професійній автомайстерні, в арсеналі якої є все для шиномонтажу, особливе місце займають саме знімачі підшипників. Вони значно пришвидшують процес роботи майстрів та роблять його максимально ефективним. Якщо ви дбаєте про якість надання послуг на вашому СТО, варто обов’язково купити набір знімача для підшипників  в інтернет-магазині Дівертіто.

 

Також цікавоТабурет для автомайстерні, що полегшить процес полагодження авто. В чому його ефективність?

 

заголовок ліворуч

Купити знімач підшипників варто в DIVERTITO, адже ми пропонуємо купити обладнання для СТО європейської якості за розумною ціною

заголовок праворуч

В інтернет-магазині Divertito - спецтовари та обладнання представлені широкою лінійкою професійних інструментів, незамінних в роботі автомайстра. На нашому сайті ви знайдете все для автосервісу. В DIVERTITO ви маєте можливість купити обладнання для СТО, замовити домкрат, систему блокування колеса, лежак, табурет, стелаж, купити знімач підшипників та багато іншого корисного приладдя для шиномонтажу. Ми гарантуємо надійність та довговічність нашої продукції, адже DIVERTITO - європейська якість допоміжного обладнання для автомайстерні за доступною ціною.