Ремонт та технічне обслуговування автомобілів – один з найперспективніших напрямків підприємницької діяльності, який гарантовано буде приносити прибуток. Якщо ви будете надавати дійсно ефективні ті якісні послуги, клієнти вас знайдуть і порадять іншим. Тому найбільш відповідальний момент – облаштування приміщення та підбір необхідного інвентарю. Ви вже визначились з місцем, погодили документи і найближчим часом плануєте відкрити майстерню? ТОП 5 товарів спецобладнання для ефективної роботи вашого автосервісу, які стануть запорукою вашого подальшого успіху.

обладнання для ремонту авто

 

заголовок ліворуч

Тонкощі вибору необхідного обладнання для автомайстерні 

заголовок праворуч

 

Асортимент послуг, які будуть надаватись в автосервісі напряму впливає на ваш прибуток. Чим більший перелік послуг, тим ширшою буде клієнтська база. Можна зупинитись на вузькопрофільній спеціалізації. Наприклад, займатись обслуговуванням тільки однієї марки авто, зосередитись на тонуванні або зайнятись тюнінгом. Але класичним проблеми, з якими звертаються власники транспортних засобів до майстрів автосервісу, були, є і будуть ремонт двигуна, кпп, зчеплення, гальмівної системи, заміна запасок. І всі ці процеси вимагають гідного інвентарю.

Вибір обладнання для автомайстерні– справа серйозна та відповідальна. Купити обладнання для шиномонтажу та автосервісу краще один раз і якісне, щоб воно вірою і правдою слугувало вам у подальшій роботі. 

Ось ТОП 5 товарів, які зроблять роботу вашого автосервісу максимально ефективною:

ключДомкрати автомобільні. Перше і вкрай необхідне обладнання для шиномонтажу, без якого комплексне обслуговування просто неможливе. 
ключЛежак для ремонту авто. Це турбота про здоров’я, безпеку та комфорт працівників. Доцільність цього обладнання для ремонту авто полягає в зручності проведення оглядових та ремонтних робіт автомайстра, що значно підвищує ефективність їх виконання.
ключПідставки для авто. Міцні та надійні. З ними ви можете бути впевнені у стабільній фіксації транспортного засобу. 
ключЗнімачі підшипників. З ним процес заміни підшипника буде швидким та ефективним. Такі інструменти можна використовувати як адаптер для гідравлічних пресів під час пресування втулок та пальців.
ключВізок для інструментів. Розумне рішення для організації робочого простору. Наявність декількох полиць дозволяє майстру завжди мати під рукою весь необхідний інвентар. А міцні та повороткі колеса дають можливість з легкість пересувати його по всьому периметру приміщення.

 

Вас може зацікавитиЯк вибрати економний обігрівач для будинку? Декілька важливих порад

 

Якщо купити інструмент для автосервіс угідної якості від перевіреного виробника, то шлях від маленької майстерні до відомої станції техобслуговування буде простим і легким.

 

 

обладнання для автомайстерні

 

заголовок ліворуч

Купити обладнання для СТО в Дівертіто, щоб впевнено розпочати новий бізнес

заголовок праворуч

 

Дівертіто - спецмагазин якісних товарів для автомайстерні має широкий асортимент, серед якого ви можете обрати і купити обладнання для шиномонтажу для правильної організації робочого процесу. Європейський стандарт якості, який гарантує Дівертіто, дозволяє купити обладнання для СТО найвищого ступеня надійності та довговічності. Якщо у вас виникли труднощі з вибором чи питання по технічним характеристикам, наші досвідчені менеджери знають всі тонкощі кожного інструмента і радо допоможуть з вибором. Також у нас є унікальна послуга індивідуального замовлення, що передбачає можливість оформлення товару, який ви шукали, але його не виявилось в нашому онлайн-каталозі. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом, і ми зробимо все можливе, щоб ви могли замовити спецінструменти для автомайстерні в інтернет-магазині DIVERTITOі були задоволені покупкою.